Porozmawiajmy

Zmień motyw

Jasny

Ciemny

Kreacja

O szyciu ubrań inaczej. Oryginalna strona internetowa dla oryginalnej szwalni.

FPH Kreacja jest producentem odzieży tworzącym kolekcje dla wielu marek modowych, głównie skandynawskich. Jest twórcą „white label”, czyli wykonuje od podstaw wykrojniki, szyje, konfekcjonuje i branduje ubrania a gotowy produkt przekazuje do klienta. W takiej sytuacji marka i prezencja samej firmy zeszła przez jakiś czas na dalszy plan. Kiedy jednak nastąpił moment mocniejszego zaznaczenia swojej obecności na rynku, pragnieniem właściciela było stworzenie strony oryginalnej, mającej odróżniać firmę od konkurencyjnych szwalni. Dostaliśmy wolną rękę w zakresie kreatywności projektu… i skorzystaliśmy z tego tak bardzo, jak tylko się dało 🙂 

Przygotowaliśmy stronę typu one page z podstawowymi informacjami o firmie, indywidualnie przygotowane animacje podczas ładowania strony, towarzyszącą identyfikację wizualną oraz optymalizację SEO. 

Strona internetowa dla odzieżowego ghostwritera

Rola naszego klienta jest podobna do znanego w literaturze określenia „ghostwriter”. Oznacza ono autora, który pisze lub redaguje teksty, które następnie są publikowane pod nazwiskiem zleceniodawcy. Tak samo Kreacja – tworzy rozmaite kolekcje na zlecenie swoich klientów, którzy potem sygnują je swoim brandem.

Trudnym zadaniem wydaje się stworzenie tożsamości dla marki, która… sama w sobie nie jest a nawet nie powinna być charakterystyczna, ponieważ jej rola zawsze pozostaje „w cieniu”. Z tej przeszkody uczyniliśmy atut i właśnie na tym oparliśmy cały klucz wizualny.

Logotyp jest prosty i oszczędny w formie i znakomicie prezentuje się w wielu zestawieniach kolorystycznych. Symbolizuje on zdolność Kreacji do tworzenia szerokiego spektrum odzieży w różnej, wybranej przez klienta stylistyce. Strona internetowa pełna jest zaskakujących kompozycji kolorystycznych oraz najbardziej znanych odzieżowych motywów – marynistyczne, kwiatowe, pepitki… Kreacja tworzy wszystko, w każdej szacie graficznej wygląda dobrze.

agencja kreatywna vbracja branding strony internetowe logo aplikacje materiały marketingowe projektowanie graficzne wrocław kreacja strona internetowa dla firmy konfekcyjnej

Następny projekt

Dolce Vita

Dolce Vita

Opinie naszych klientów

Konrad BulesowskiFPH Kreacja
Czytaj więcej
"Jeśli cenicie sobie Państwo profesjonalizm, kreatywność, chęć współpracy przy urzeczywistnieniu swojego projektu, przyjazny i bezproblemowy kontakt, poczucie, iż nie jesteście jednymi z wielu zleceniodawców, wspólną burzę mózgów by efekt był oczekiwany i zamierzony. Nie mogliście trafić lepiej, będziecie bardzo zadowoleni, ja to wiem. Dziękuję Panowie, rewelacyjna robota."
Iga JózefczykVialutions Sp. z oo.o
Czytaj więcej
"VBRACJA stworzyła stronę produktową dla jednego z naszych rozwiązań. Współpraca z strony agencji układała się świetnie - stały, szybki kontakt, konkretne odpowiedzi, strona ładna i przejrzysta, spełniająca nasze założenia. Polecam!"
Matt BradleyKyestone Mortgages
Czytaj więcej
"Bardzo profesjonalna firma, która stworzyła dla nas świetne logo oraz wizytówki. Sprostaliście naszym wymaganiom, które nie były łatwe 🙂 Dziękujemy i serdecznie polecamy :)"

Kontakt

Porozmawiajmy

ul. Honoriusza Balzaka 2i/8

© 2021 VBRACJA agencja kreatywna